Magazynierów, operatorów wózków widłowych -Gdańsk

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Wrocław, 50-304, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Sanpro Job Service Sp. z o.o. (wpis do KRAZ 2360) dla
swojego Klienta w Gdańsku – dużej firmy z branży logistycznej poszukuje pracowników tymczasowych na stanowiska:
- magazynier bez uprawnień
- operator wózka widłowego (wysoki skład)
- operator wózka widłowego (niski skład)
obowiązki:
- czynności magazynowe
- obsługiwanie wózka widłowego

oferujemy:
•zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony (ubezpieczenie zdrowotne, okres pracy liczy się do emerytury,
urlop wypoczynkowy w wymiarze dwóch dni za każdy przepracowany miesiąc)
•stabilną stawkę godzinową
•premię uznaniową
•szkolenie i przuczenie do stanowiska
•możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Wymagania

Doświadczenie w branży, obowiązkowość, solidność.

Prezentacja firmy

Sanpro Job Service Sp. z o.o. - Agencja Zatrudnienia nr cert. 236... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka