Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
 - przyjmowanie towarów dostarczanych do magazynu
 - sprawdzanie przyjętego towaru pod względem ilościowym oraz jakościowym
 - właściwa alokacja towarów na regałach
 - kompletowanie zamówień
 - wydawanie zrealizowanych zamówień
 - utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
- drobne prace biurowe

Oferujemy:
 - atrakcyjną pracę w młodym, zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
 - zatrudnienie na okres próbny
 - po 3 miesiecznym okresie próbnym oferujemy umowę na czas nieokreślony
 - możliwości rozwoju
 - szkolenia
 - pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie, pakiet sportowy)

Wymagania

Wymagania:
 - wykształcenie średnie
 - znajomość obsługi komputera
 - Prawo Jazdy Kat B
 - zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy
 - umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Firma handlowa z kapitałem zagranicznym. Dostawca najwyższej klasy produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis