Frisco S.A.
Frisco.pl jest jednym z wiodących graczy na warszawskim rynku supermarketów prowadzących sprzedaż wyłącznie przez Internet. Dzięki pozycji lidera może zaproponować dynamiczny i atrakcyjny rozwój Twojej kariery zawodowej. Wybór Frisco to okazja do zmierzenia się z innowacyjnymi i nieszablonowymi projektami.
Podejmij wyzwanie i przyłącz się do budowania ulubionego sklepu internetowego nowoczesnych i aktywnych warszawiaków.

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • kompletacje zamówień do klientów sklepu internetowego
  • praca w obszarze logistycznym
  • dbanie o porządek oraz bezpieczeństwo na stanowisku pracy
  • praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjność oraz motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • możliwa praca w weekendy
  • dodatkowym atutem będzie praca na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • dofinansowanie do karty MultiSport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.