AAM Poland Sp. z o.o.

Do fabryki AAM zlokalizowanej w Świdnicy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Główne zadania:

  • przyjmowanie towaru do magazynu, zgodnie z dokumentami dostawy
  • kompletowanie i wydawanie towarów zgodnie z dokumentami wydania
  • bieżąca kontrola jakościowa i ilościowa towarów w magazynie
  • składowanie towaru wg ustalonych zasad
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • staranna realizacja powierzonych zadań

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum zawodowe,
  • doświadczenie zawodowe: preferowane co najmniej roczne pracy na magazynie
  • uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym
  • obsługa komputera

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego.

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym stanowiskiem nie pozwól nam czekać.
Wyślij CV klikając przycisk APLIKUJ