Opis stanowiska pracy

Grupa Kapitałowa Bać-Pol jest aktualnie jednym z największych dystrybutorów w grupie produktów FMCG w Polsce, posiadającym dominującą pozycję w południowo – wschodniej części kraju oraz znaczącą pozycję w obszarach Polski centralnej i zachodniej. Aktualnie poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko:

Magazynier

Obowiązki:

  • Kompletacja towarów zgodnie z zamówieniem,
  • Kontrola stanów magazynowych,
  • Wykładanie towarów,
  • Uczestnictwo w inwentaryzacjach.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane,
  • Znajomość rynku artykułów spożywczych,
  • Sumienność i dbałość o dobrą jakość pracy,
  • Rzetelność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Praca dla Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Praca przy użyciu nowych technologii,
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników,
  • Możliwość wykupienia karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego / NNW / dla dzieci pracowników.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Bać-Pol S.A. jest jedną z czołowych spółek handlowych w Polsce. W ciągu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka