Piotruś Pan Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Piotruś Pan Sp. z o.o. Sp. komandytowa - jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą będącą liderem rynku FMCG w regionie. Zarządzamy siecią 39 sklepów, posiadamy 2 magazyny dystrybucyjne i zatrudniamy ponad 900 pracowników.

Więcej informacji o nas na www.delikatesy-piotruspan.pl oraz www.ppan.pl

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Przemyśl

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie towarów na magazyn i wykładanie na regały
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych i terminów przydatności do spożycia towarów
  • utrzymanie ładu i porządku w sklepie

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • pracowitość, uczciwość i sumienność,
  • praca w systemie 2 zmianowym
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa uzależniona od efektów pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku APLIKUJ