Magazynier

BSI

Płońsk, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Staff Now (BSI), certyfikat 3455, poszukuje kandydata na stanowisko magazyniera.

Oferujemy:
- pracę na terenie Płońska,
- niezależną i ciekawą pracę w średniej wielkości firmie produkcyjnej,
- konkurencyjne warunki finansowe.

Wymagania

- doświadczenie w pracy w magazynie przemysłowym,
- doświadczenie w załadowywaniu i rozładowywaniu samochodów dostawczych oraz kontenerów,
- uprawnienia na wózek widłowy,
- mile widziane: znajomość oprogramowania zarządzającego magazynem, znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka