Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, szukamy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko:

magazynier

Nr ref.: 34246
Praca stała
Lokalizacja: Opole

Zakres obowiązków:
  • organizowanie rozładunków i załadunków
  • monitorowanie ilości i jakości dostaw
  • kontrolowanie stanów surowców, opakowań i wyrobu gotowego
  • przygotowywanie surowców pod produkcję
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • praca w systemie SAP
  • przygotowywanie dokumentów wysyłkowych
  • organizowanie gospodarki odpadowej
  • obsługa magazynu materiałów niebezpiecznych (stężone środki czyszczące)
  • przestrzeganie standardów higienicznych i przepisów BHP
  • obsługa sprzętu okołoprodukcyjnego
  • wykonywanie ręcznych prac transportowych

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie
  • umiejętność obsługi Ms Office
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenie zawodowe w magazynie wysokiego składu

Oferta:
  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku (umowa o pracę bezpośrednio u Klienta)
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)