Opis stanowiska pracy

Mastec-Frenzak Sp. z o.o. działająca w branży stalowej i części maszyn firma córka szwedzkiego koncernu Mastec, skupiającego 9 fabryk w Szwecji, Polsce i Chinach do zakładu produkcyjnego w Mikołowie poszukuje pracowników na stanowisko „magazynier”.

Od kandydatów wymagamy:

  • prawo jazy kat. B
  • pracy w systemie 1 lub 2 zmianowym
  • komunikatywności, sumienności, samodyscypliny i dyspozycyjności
  • umiejętności pracy w zespole
  • obsługi komputera

Mile widziane:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu 0

Gwarantujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie – stabilnej międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Prezentacja firmy

produkcja konstrukcji stalowych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka