Opis stanowiska pracy

Odpowiedzialność i obowiązki:
• Przyjmowanie asortymentu (sprawdzanie zgodności po względem ilościowym i
jakości opakowania)
• Wydawanie towarów na produkcję (wg planu produkcyjnego)
• Przyjmowanie wyrobów gotowych zgodnych na magazyn
• Przygotowanie i kontrola wysyłek
• Załadunek i rozładunek dostaw
• Ewidencja towarów w systemie komputerowym
• Wystawianie dokumentów obrotu magazynowego
• Sprawdzanie poprawności oznakowania wyrobów gotowych
• Przeglądy wózków widłowych

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie (mile widziane średnie techniczne)
• 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie
w firmie produkcyjnej)
• Minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze wózków widłowych wysokiego
składowania - warunek konieczny
• Znajomość dokumentacji magazynowej
• Uprawnienia do obsługa wózków widłowych
• Dobra znajomość obsługi komputera
• Odpowiedzialność, dyspozycyjność, rzetelność

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych
kompetencji
• Duży zakres samodzielności
• Dobrą atmosferę w pracy w firmie zorientowanej na pracownika

Prezentacja firmy

PLASTIC OMNIUM Auto Inergy Poland Sp. z o.o.<br/><br/>Jesteśmy św... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka