Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Magazynier

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref.: M/Łódź_Piotrkowska/082016/KW

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży opakowaniowej, poszukujemy osób na stanowisko: Magazyniera.

Miejsce pracy: Łódź, Nowy Józefów

Nasza oferta:

  • praca od zaraz w dużym zakładzie produkcyjnym
  • praca w pełnym etacie na umowę o pracę tymczasową, z możliwością otrzymania etatu bezpośrednio w firmie
  • terminowa wypłata wynagrodzenia zasadniczego oraz atrakcyjnych premii
  • możliwość skorzystania z karty MultiSport w bardzo atrakcyjnej cenie
  • dedykowana pomoc Konsultanta
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego MetLife

Zadania:

  • obsługa wózków widłowych niskiego oraz wysokiego składowania
  • prawidłowe załadunki, rozładunki produktów
  • przygotowywanie wysyłki, przyjęcie i wydawanie produktu z magazynu
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

Nasze oczekiwania:

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
  • obowiązkowość i zaangażowanie
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy magazyniera z wysokim składem

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku