Opis stanowiska pracy

Firma Ready Bathroom Sp. z o.o. zajmująca się produkcją łazienek modułowych na rynek skandynawski

Pilnie poszukuje osób na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: dolnośląskie / Legnica

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac magazynowych (przyjmowanie towaru od dostawców)
  • sprawdzanie towaru pod względem jakościowym i ilościowym
  • zarządzanie magazynem
  • sporządzanie zamówień materiałów sanitarnych oraz budowlanych na potrzeby produkcji
  • przygotowanie i załadunek towarów zgodnie z dokumentacją
  • sortowanie przesyłek paletowych wewnątrz magazynu
  • praca na dokumentach transportowych (przy roz. / załadunku)
  • liczenie towarów

Wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • dyspozycyjność
  • znajomość materiałów sanitarnych (wodno-kanalizacyjnych)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6-m-cy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym energicznym zespole

Prezentacja firmy

Ready Bathroom to firma zajmująca się produkcją i dostarczaniem łazienek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka