Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów do pracy w hurtowni materiałów elektrotechnicznych na stanowisko:

Magazynier

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie oraz wydawanie towaru z magazynu.
  • Kontrola przyjmowanych towarów pod względem ilościowym oraz jakościowym.
  • Przeprowadzanie kontroli stanu magazynowego.
  • Przygotowywanie towarów do sprzedaży.
  • Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień.
  • Układanie towarów w miejscach składowania.
  • Obsługa klienta – wydanie towarów z magazynu.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Zaangażowania, sumienności oraz dynamizmu w realizacji zadań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy w magazynie.
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii C.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1 zmianowym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa Hurtowni Elektrotechnicznych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Obsługa klienta