Aircom Automotive sp. z o.o. sp.k.

Magazynier

Od: Aircom Automotive sp. z o.o. sp.k.
Miejsce pracy: KĄTY WROCŁAWSKIE, WROCŁAW

Jesteśmy wiodącym dostawcą części i komponentów dla branży motoryzacyjnej, partnerem producentów samochodów na rynku europejskim. Przez naszych klientów jesteśmy wysoko oceniani za wprowadzane przez nas innowacje, a także za optymalizację kosztów, wysoką jakość i niezawodność.

W chwili obecnej do naszego zakładu w Pietrzykowicach pod Wrocławiem poszukujemy ambitnego i energicznego Pracownika na stanowisko:

Magazynier

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek towarów.
  • Zaopatrzenie linii produkcyjnej w części.
  • Przygotowanie materiału do produkcji.
  • Przyjmowanie dostaw i realizacja wysyłek.
  • Uczestniczenie i rozliczanie wyników inwentaryzacji magazynowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego.
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera.
  • Mile widzana znajomość systemu ERP.
  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  •  Miłą atmosferę pracy.