Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków – MAGAZYNIER.

  1. Rozładunek samochodów dostarczających materiał.
  2. Sprawdzenie ilościowe i jakościowe przyjmowanego materiału w dostawach.
  3. Odpowiednie rozmieszczenie zabezpieczenie i oznaczenie przyjmowanego materiału na magazynie.
  4. Przyjęcie towaru w systemie Navision.
  5. Wydawanie materiału zgodnie z zapotrzebowaniem do produkcji wg dokumentacji produkcyjnej.
  6. Sporządzanie dokumentacji z wydania materiału zawierającej: rodzaj, ilość oraz kontrakt do którego materiał został wydany.
  7. Przyjęcie na magazyn pozostałości materiału po procesie produkcyjnym i sporządzenie dokumentacji.
  8. Sporządzanie RW materiałów w systemie Navision.
  9. Dbanie o ład i porządek na magazynie.
  10. Kontrola stanów magazynowych materiałów eksploatacyjnych, BHP, produkcyjnych oraz ich bieżące uzupełnianie.
  11. Przygotowanie dokumentów dla działu zakupów na zakup materiału.
  12. Załadunek samochodów odbierających gotowe produkty.
  13. Inne prace zlecone przez osobę przełożoną.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Przyjazna atmosferę

Prezentacja firmy

Produkcja wraz z transportem i montażem <br/>Łożyska garnkowe <br/>Łożys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne