FHUP ABLER Sp. z o.o.

Sieć hurtowni materiałów wykończenia wnętrz FHUP „ABLER” Sp. z o.o. poszukuje do swojego oddziału w INOWROCŁAWIU osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Inowrocław

Opis stanowiska:

  • załadunki i rozładunki towarów dostarczanych i wysyłanych z firmy
  • obsługa klientów, wydawanie towaru z magazynu
  • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami
  • obsługa sprzętu magazynowego
  • uczestniczenie i rozliczanie wyników inwentaryzacji magazynowych
  • współpraca z działem sprzedaży
  • dbanie i utrzymywanie porządku w magazynie
  • przestrzeganie przepisów BHP

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w ich obsłudze
  • uczciwość, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • wynagrodzenie odpowiadające efektom pracy i poziomowi umiejętności
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.