Work Service Express.

Magazynier

Miejsce pracy: Gliwice

Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) dla swojego Klienta
firmy produkcyjnej poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier

Obowiązki:
- dostawa komponentów na magazyn i linię produkcyjną;
- przepakowywanie komponentów;
- czyszczenie i kompletacja opakowań;
- załadunek i rozładunek towaru;
- obsługa wózka ciągnikowego i wózka widłowego.

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe - warunek konieczny;
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie;
- dyspozycyjność;
- chęć nauki.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
- atrakcyjne wynagrodzenie (15,50 zł brutto/godzinę);
- stabilne zatrudnienie;
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na wózkach widłowych;
- pracę w systemie III-zmianowym;
- pracę w miłej atmosferze.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.