Agencja Zatrudnienia KS Service

Magazynier

Miejsce pracy: Gądki koło Poznania

Obowiązki:

  • załadunek oraz rozładunek materiałów
  • sortowanie kartonów - karton do 10 kg
  • skanowanie towaru przy użyciu skanera
  • prace porządkowe na magazynie

Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • pracowitość oraz sumienność

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 15-16 zł brutto
  • atrakcyjny system premiowy
  • pracę do poniedziałku do piątku
  • bezpłatny dojazd pracowniczy do miejsca pracy
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.