Magazynier

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (k. Sosnowiec, Będzin)

Zakres obowiązków:

  •  Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury  magazynowe
  •  Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  •  Dbanie o ład i porządek na miejscu pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie
  •  Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową
  •  Informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

Wymagania:

  •  Dyspozycyjność
  •  Uprawnienia na wózki widłowe
  •  Umiejętność pracy w zespole
  •  Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań

Wybranej osobie zaproponujemy:

  •  Zatrudnienie na umowę o pracę
  •  Przejrzysty system wynagradzania i premiowania
  •  3 zmianowy system pracy ( pon- pt)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.