Dla naszego Klienta, dobrze znanej międzynarodowej firmy, będącej globalnym liderem w zakresie inżynierii  i  produkcji, który obecnie rozwija swoją działalność na terenie Bydgoszczy, aby zaspokoić globalny popyt na wysokospecjalistyczne i innowacyjne produkty i technologie, poszukujemy osoby na stanowisko:

magazynier

Nr ref.: 32108
Praca stała
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
  • rozładunek i załadunek materiałów przy użyciu wózka widłowego
  • kontrola jakościowa (ilościowa i wizualna) materiałów
  • kompletowanie zleceń na podstawie dokumentacji magazynowej
  • zabezpieczanie materiałów składowanych i przeznaczonych do transportu
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji magazynowej oraz archiwizacja dokumentacji
  • odzwierciedlenie ruchu materiałów w systemie MRP oraz w innych narzędziach stosowanych w procesie
  • bieżąca komunikacja i współpraca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • bieżące monitorowanie i koordynowanie procesów magazynowych i około - magazynowych

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. zawodowe - mile widziane kierunki techniczne bądź z zakresu logistyki
  • doświadczenie w pracy na magazynie - min. 2 lata - mile widziane zakłady produkcyjno - handlowe
  • znajomość podstaw procesów magazynowych i dokumentacji magazynowej
  • uprawnienia na wózki widłowe z wymianą butli gazowej
  • doświadczenie w pracy na systemie MRP - znajomość systemu SAP PP  będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych i komputera: MS Office ( MS Excel - poziom średniozaawansowany będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferta:
  • praca w międzynarodowej firmie, gwarantującej możliwości rozwoju
  • możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • dogodne godziny pracy
  • atrakcyjne dodatki pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, zajęcia sportowe i wiele innych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)