Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma logistyczna FLEXLS zatrudni Magazyniera do pracy w magazynie wysokiego składowania.

Wymagania:

- uprawnienia na wózki widłowe

- umiejętność poruszania się "wózkiem wysokiego składowania - bocznym"

- doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera

- aktualna książeczka sanepidu

- niekaralność

- dyspozycyjność

- kreatywność

- nastawienie na rozwój

Zapewniamy;

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- możliwość awansu

- zatrudnienie na umowę zlecenie na okres 3 miesięcy, później umowa o pracę

- pracę w systemie jednozmianowym (9-17) od poniedziałku do piątku.

Magazyn zlokalizowany jest w Błoniu.

Prezentacja firmy

Nasza firma to połączenie kilku osób – doświadczonych menadżerów, prakty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
12PLN - 15PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka