Opis stanowiska pracy

Firma Łakoć Sp. z o.o. - wiodący w regionie dystrybutor artykułów spożywczych poszukuje kandydata na stanowisko: Magazynier.

Opis stanowiska:

  • obsługa skanera
  • praca z ręcznym wózkiem paletowym
  • kompletacja zamówień

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność
  • samodzielność
  • posiadanie książeczki sanepidowskiej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę po okresie 2 m-cy
  • system pracy: 1 zmiana w godzinach nocnych 20:00-04:00 od niedzieli do czwartku
  • możliwość wspólnych dojazdów do pracy z okolic Skoczowa i Cieszyna
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • współpracę w dynamicznym zespole

Prezentacja firmy

Firma Łakoć powstała w 1991r. z inicjatywy właścicieli - Państwa Barbary... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne