Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

P.W. Karabela-CK Sp. z o.o.

Stryków, łódzkie

Opis stanowiska pracy

P.W. KARABELA CK jest Spółką działającą w ramach Grupy Spółek powiązanych z P.W. KARABELA Sp. z o.o. funkcjonującej na rynku Polskim nieprzerwanie od ponad 20 lat. Spółki te zatrudniają ok. 3200 osób. Świadczy usługi ochrony osób i mienia oraz usługi porządkowe.

Celem zaspokojenia rosnących potrzeb rynku jedna ze Spółek LEGION CK została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11 978. LEGION CK Sp. z o.o. specjalizuje się w świadczeniu usług pracy tymczasowej, outsourcingu pracowniczego oraz rekrutacji.

Obecnie Spółka LEGION CK, dla Klienta z branży logistycznej poszukuje magazynierów/operatorów wózka widłowego.

Miejsce pracy: Stryków

Opis stanowiska pracy:

- kompletacja zamówień dla Klientów

- załadunek, rozładunek towaru

- obsługa wózka widłowego

Wymagania

- uprawnienia na wózek widłowy

- motywacja i dyspozycyjność do pracy

- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności (nie jest to wymóg konieczny)

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

- atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

P.W. KARABELA CK jest Spółką działającą w ramach Grupy Spółek powiązanyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości