Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Work Service Express.

Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Work Express jest największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116).
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Magazynier

Obowiązki:
-kompletacja zamówień ze skanerem,
-rozładunki dostaw,
-załadunki zamówień,
-kontrola jakościowa wydawanego i przyjmowanego towaru.

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe (nie jest wymagane doświadczenie)
- dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym,
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową na cały etat,
- pracę w systemie III zmianowym,
- opiekę Koordynatora projektu.

CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych proszę przesyłać na pośrednictwem portalu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.