Magazynier z uprawnieniami na wózki - Pruszków

Jaga Temp Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Magazynier
Miejsce pracy: Pruszków

Obowiązki:

- obsługa wózka widłowego na magazynie;
- załadunek i rozładunek towarów wózkiem widłowym;
- dowożenie komponentów do produkcji;
- przygotowywanie zamówień;
- obsługa maszyny tnącej;
- zlecone zadania produkcyjne.

Wymagania:

- wykształcenie średnie;
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ;
- uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym – poparte doświadczeniem;
- umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej z zastosowaniem wymogów bezpieczeństwa i higieny pracy;
- właściwa organizacja pracy.

Oferujemy:

- pracę stałą;
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę bezpośrednio z Firmą);
- atrakcyjne wynagrodzenie (postawa + premie);
- bogaty pakiet socjalny;
- system zmianowy: 6-14; 14-22; 22-6;
- kompleksowe szkolenie wdrażające do pracy;
- przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis