Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Olkusz, małopolskie

Miejsce pracy: Olkusz

Zadania:
• załadunek i rozładunek dostaw zgodnie z dokumentacją magazynową
• dostarczanie komponentów na linię produkcyjną
• odbieranie wyrobów gotowych z produkcji
• układanie towarów w magazynie, dbałość o porządek na terenie magazynu
• przygotowanie towarów oraz dokumentacji do wysyłki
• bieżąca współpraca z Działem Produkcji
• przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową
• możliwość związania się z firmą na stałe
• pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) od poniedziałku do piątku
• wynagrodzenie zasadnicze + miesięczna premia
• możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży na rynku
• pracę w dynamicznym zespole

Wymagania:
• uprawnienia na wózki widłowe
• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• dokładność, sumienność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków
• znajomość programu MS Excel
• doskonała organizacja własnej pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials