Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy

InterKadra Sp. z o.o.

Cholerzyn, małopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Cholerzyn

Jeśli:

  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu zagadnień magazynowych
  • posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych (nie wymagamy doświadczenia)
  • jesteś osobą uczciwą i zaangażowaną w realizację zadań
  • jesteś dyspozycyjny oraz gotów podjąć pracę w systemie 3 zmianowym
  • posiadasz książeczkę sanepidowską (mile widziane)

  TO WŁAŚCIE CIEBIE SZUKAMY !

TWOJE ZADANIA:

  • obsługa wózka widłowego (niski skład)
  • kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją
  • załadunek i rozładunek towaru
  • obsługa skanera

GWARANTUJEMY:

  • stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę tymczasową, pełen etat
  • atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie oraz premię
  • 3 zmianowy system pracy
  • miłą atmosferę
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy i zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie CV. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.