Magazynier w Niemczech

Work Service S.A. IMPERIAL

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier – operator wózka widłowego (Szkolenie w Swarzędzu, zatrudnienie w Niemczech)

Miejsce wykonywania pracy:

Swarzędz – szkolenie 12 tygodni

docelowo praca w Niemczech (Bawaria)

Zadania na stanowisku:

• obsługa wózka widłowego (załadunek i rozładunek towaru, dostarczanie części na linie produkcyjne, obsługa magazynu);

• kompletacja zamówień;

• prace pomocnicze przy załadunku i rozładunku samochodów;

• szeroko pojęte prace magazynowe.

Wymagania:

• czynne prawo jazdy kat. B;

• motywacja do pracy na magazynie;

• gotowość do nauki języka niemieckiego;

• gotowość do nauki języka niemieckiego (mile widziane podstawy języka niemieckiego);

• dyspozycyjność do podjęcia pracy i szkoleń w Swarzędzu, a docelowo do pracy w Niemczech.

Wybranym kandydatom oferujemy:

• Gwarantowane w Polsce: szkolenie na wózki widłowe + kurs języka niemieckiego metodą SPRINT (wynagrodzenie i opłacone kursy: językowy i na wózki widłowe);

• Gwarancja pracy w Niemczech po wdrożeniu w Swarzędzu które potrwa ok. 3 miesięcy – w zależności od oceny przełożonego nawet wcześniej (bezpłatny transport i zakwaterowanie w Niemczech, praca w centrach logistycznych branży automotive);

• Podczas pracy i szkoleń w Polsce zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

• Po oddelegowaniu do pracy w Niemczech umowa o pracę na warunkach prawa niemieckiego.

• Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowania;

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;

• Możliwość wyjazdu parami.

Prezentacja firmy

Work Service S.A. jest największą firmą usługową na polskim rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka