Work Service Express.

Magazynier w NGK Ceramics

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) dla swojego Klienta, poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier- NGK Ceramics

Obowiązki:
• Obsługa magazynu technicznego
• Odbiór i wydawanie materiałów wraz ze sprawdzeniem ich ilości i jakości
• Kontrola stanu magazynowego
• Utrzymywanie porządku na magazynie
• Reagowanie na opóźnienia w dostawach
• Wprowadzanie danych do systemu
• Obsługa wózka widłowego

Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• Znajomość dokumentacji i procedur magazynowych
• Znajomość MS Office
• Prawo jazdy kat. B
• Zdolności organizacyjne i umiejętność podejmowania decyzji
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową
• Pracę w systemie III-zmianowym
• Pełny etat
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.