Magazynier w Hurtowni Kosmetycznej

Hurtownia Kosmetyczna Vanity

Wrocław, 54-401, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Szukamy ludzi, którzy pragną połączyć swój rozwój i sukces zawodowy z rozwojem i sukcesem naszej firmy. Zatrudniamy Pracowników z różnorodnym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. W naszej firmie, niezależnie od stanowiska, dużą uwagę zwracamy na nastawienie pracownika, jego zaangażowanie oraz współpracę zespołową. Podejście pracownika do innych oraz jego umiejętność komunikowania się z otoczeniem mają kluczowe znaczenie, szczególnie w pracy związanej z obsługą Klientów.

Głównymi zadaniami osoby na tym stanowisku będą:

- przygotowanie zamówień do wysyłki
- przyjęcia magazynowe
- wydawanie towarów
- zaopatrzenie magazynu

Naszym pracownikom oferujemy:

- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
- możliwość podnoszenia kwalifikacji

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodzie
- zaangażowania i pracowitości
- dobrej organizacji pracy
- skrupulatności
- uczciwości oraz odpowiedzialności

Prezentacja firmy

Hurtownia kosmetyczna Vanity zajmuje się kompleksowym wyposażaniem gabin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do uzgodnienia po okresie próbnym
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie