In Temporis Polska Sp. z o.o.

Magazynier - Tarnowo Podgórne

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Logistyka

Obecnie dla Naszego Klienta z branży spożywczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Zakres obowiązków:
-Odbieranie i magazynowanie towarów z dostaw firmy macierzystej z Niemiec,
-Kompletowanie, pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki,
-Załadunek,
-Przestrzeganie przepisów BHP,
-Dbałość o powierzony sprzęt i urządzenia,
-Utrzymywanie standardów jakościowych,
-Przestrzeganie procedur oraz instrukcji.

Wymagania:
-Doświadczenie w pracy na magazynie,
-Umiejętność pracy w zespole - komunikatywność, uczciwość, odpowiedzialność,
-Sumienność i odpowiedzialność,
-Orientacja na realizacje powierzonych obowiązków,
-Podstawowa znajomość obsługi komputera,
-Minimalne wykształcenie: zasadnicze zawodowe,
-Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
-Warunek konieczny: znajomość języka angielskiego LUB niemieckiego w stopniu komunikatywnym - swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych w języku angielskim lub niemieckim.

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.

Oferujemy:
-Umowę o pracę tymczasową na okres próbny trzech miesięcy,
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach: 8-16:30.
-Rozwój zawodowy,
-Możliwość wykorzystania języków obcych w codziennej pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.