Magazynier/ Starszy Magazynier

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zawada, podkarpackie

Miejsce pracy: Zawada

Numer ref. SMA/061/BMO

Przez okres 1 - 2 miesięcy praca w Łodzi, od lipca praca w Zawadzie k. Dębicy

Zadania:

  • Przyjmowanie dostaw surowców zgodnie z dokumentacją
  • Rozmieszczanie produktów i surowców w magazynie
  • Przygotowywanie produktów gotowych do wysyłki do klienta zgodnie z dokumentacją
  • Przeprowadzanie ruchów wewnątrz-magazynowych
  • Przestrzeganie obowiązujących zasad wydań wg FIFO
  • Zaopatrzenie produkcji w niezbędne surowce wg złożonego zapotrzebowania
  • Odbiór towarów oraz odpadów z wydziałów produkcyjnych i ich umieszczenie w wyznaczonych strefach w magazynie
  • Ewidencjonowanie i raportowanie ilości wytwarzanych odpadów
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji w magazynie surowców i wyrobów gotowych
  • Zamawianie transportu zewnętrznego odpadów
  • Obsługa chłodni mieszanek i/ lub magazynu chemicznego
  • Dbanie o ład i porządek w obszarze magazynu i całego zakładu

Ponadto na stanowisku Starszy Magazynier:

  • Przekazywanie wiedzy oraz wdrożenie innych pracowników o mniejszym poziomie wiedzy i doświadczenia; posiadanie kompetencji eksperckich
  • W razie konieczności - zastąpienie na zmianie osoby Brygadzisty

Oferujemy:

  • Bezpłatny transport do Dębicy
  • Zapewniamy i pokrywamy koszt zakwaterowania
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka podstawowa + bogaty system premiowy (premia za system 4-brygadowy 550 zł brutto, premia za polecenie nowego pracownika 500 zł brutto)
  • Możliwość korzystania z benefitów w ramach programu Manpower Premium (m.in.: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie PZU, pakiet medyczny, kupony zniżkowe)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie: 1 rok
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Obsługa wózków widłowych oraz uprawnienia UDT
  • Umiejętność czytania dokumentów magazynowych i ich znajomość
  • Znajomość zasad FIFO
  • Umiejętność przeprowadzania inwentaryzacji oraz posługiwania się czytnikiem kodów kreskowych
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dokładność, sumienność, systematyczność
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4-brygadowym

  • Doświadczenie w pracy na magazynie: 2 lata
  • Szeroka wiedza z zakresu gospodarki magazynowej
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Kompetencje przywódcze oraz trenerskie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials