Magazynier przy obsłudze zamówień - bez doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, Dobra, Police, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin, Dobra, Police

OFERUJEMY

  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Umowę o pracę (po okresie okresie próbnym)
  • Wynagrodzenie 15 zł/h brutto
  • Odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • Nasz ulubiony Barszcz Czerwony za 20 gr - resztę finansujemy my!

NASZE OCZEKIWANIA

  • Zaangażowanie i chęci do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym 6:00-14:00 i 14:00-22:00
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przygotowanie tapet do produkcji
  • Kompletowanie zamówień
  • Praca przy załadunku i rozładunku towaru

Więcej informacji udzielam pod numerem 504 862 677

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.