Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Magazynier/pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Buk / Niepruszewo

Nasza oferta:

• Stabilna praca w rozwijającej się organizacji w oparciu o umowę o pracę, zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stażu oraz wyników pracy
• Atrakcyjny system dodatkowych benefitów:
- Comiesięczne doładowania na Karcie Podarunkowej Sodexo (dostępne od 1 dnia miesiąca następującego po dacie zatrudnienia)
- Pakiet medyczny w Luxmed
- Ubezpieczenie na życie,a także możliwość przystąpienia do grupowego programu emerytalnego
• Możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego
• Bezpieczne i higieniczne warunki pracy
• Pakiet szkoleń wstępnych i wewnętrznych

Zadania:

• Przyjęcie, rozładunek i załadunek surowców
• Administacja dokumentacją magazynową
• Przewożenie towarów za pomocą wózków widłowych
• Pobieranie próbek surowców dla potrzeb kontroli jakości, administrowaniedokumentacją dotyczącą próbek
• Przygotowywanie surowców do zleceń produkcyjnych zgodnie z dokumentami produkcyjnymi
• Dbanie o porządek w magazynie

Nasze oczekiwania:

• Dokładność w wykonywaniu zadań
• Sumienność i rzetelność (także umiejętność przyznania się do błędów)
• Możliwość pracy z żywnością (aktualne badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych)
• Uprawnienia do obługi wózków widłowych
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym (jeśli zajdzie taka potrzeba, zasadniczo pracujemy od poniedziałku do piątku, ale zdarza się także praca w weekendy, pracujemy w równoważnym systemie czasu pracy, w oparciu o grafiki)
• Nastawienie na współpracę i sprawna komunikacja (operatorzy zazwyczaj pracują w parach, niekiedy potrzebne są zastępstwa)
• Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku