Timing Uitzendteam BV
Timing Uitzendteam BV Timing Uitzendteam BV Timing Uitzendteam BV

Czujesz się na magazynie jak ryba w wodzie? Świetnie! Mamy dla Ciebie ofertę pracy!

Timing EU Services poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier/ Orderpicker

Miejsce pracy: Holandia, Almelo, Bergen op Zoom, Venlo

Bleckmann jest liderem rynku logistycznego, który oferuje usługi na całym świecie w zakresie magazynowania, logistyki i transportu towarów. Posiada dużą liczbę oddziałów w Holandii, obsługuje wiele znanych marek, w tym odzież, obuwie i biżuterię!

Magazyn jest czysty i ciepły,

Posiadasz certyfikat na wózki widłowe? Możesz pracować jako kierowca!

Nie posiadasz certyfikatu, ale masz doświadczenie? Masz szansę na jego zdobycie!

Zakres obowiązków (orderpicker):

  • pakowanie / przepakowywanie produktów;
  • rozładowywanie kontenerów, (głównie mężczyźni);
  • metkowanie;
  • zbieranie zamówień;

Czego wymagamy?

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego, niemieckiego bądź holenderskiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B

Co oferujemy?

  • Zakwaterowanie
  • Transport
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Ubezpieczenie
  • Buty robocze
  • Opieke polskigo koordynatora
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.