Opis stanowiska pracy

 Agencja Pracy Tymczasowej Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe poszukuje dla swojego Klienta osoby na stanowisko: Magazynier.

Oferta pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie towaru do wysyłki,

- układanie towaru,

- kontrola stanów magazynowych,

- liczenie zawartości towarów w małych kartonach,

- uczestnictwo w inwentaryzacjach,

- utrzymywanie czystości na miejscu pracy.

Oferujemy:

- stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach nocnych - 24:00-08:00

- wynagrodzenie 10,50 zł brutto/godzinę

- możliwość połączenia pracy ze studiami zaocznymi

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- sumienność

- punktualność

- dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań (np. przeliczanie/segregowanie/ kompletowanie artykułów)

- szybkości w realizacji zadań

- uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność i motywacja do pracy.

Mile widziane:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- uprawnienia na wózki widłowe.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - noc
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne