Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 28/09/2016.

Magazynier - Operator wózka widłowego

Tychy, śląskie

BALANS POLAND Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Firma Balans Poland Sp. z o. o. Agencja Pracy Tymczasowej (nr certyfikatu 5177) poszukuje dla swojego Klienta-Firmy produkującej opakowania kartonowe kandydatów na stanowisko:

Magazynier-Operator wózka widłowego
Miejsce pracy:Tychy

Opis prac:
- prace magazynowe z wykorzystaniem wózka widłowego,

Wymagania:
- uprawnienia oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
- doświadczenie w pracy na magazynie,
- ważne badania psychotechniczne,
- chęć do pracy,

Oferujemy:
- umowę zlecenie na okres jednego tygodnia później umowa o pracę,
- prace w systemie czterobrygadowym,
- wynagrodzenie 2000 zł brutto miesięcznie + premie wydajnościowo-absencyjną,
- po okresie próbnym wzrost wynagrodzenia..

Firma Balans od ponad 20 lat świadczy usługi z zakresu Doradztwa Personalnego dla naszych... Klientów w całej Europie. Zaufało nam już ponad 400 firm.

W Polsce oficjalne otwarcie firmy Balans Poland miało miejsce w czerwcu 2007 roku. Od tamtej pory wsparliśmy swoją wiedzą i doświadczeniem ponad 50 firm z branż motoryzacyjnych, produkcyjnych czy logistycznych.

Dzięki naszej firmie w 2009 roku pracę znalazło ponad 2.500 osób.
W chwili obecnej firma posiada biura w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Gorzowie Wielkopolskim i Katowicach.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka , Praca Produkcja