Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:

  • załadunek oraz rozładunek towarów / surowców
  • obsługa wózków widłowych oraz skanera
  • czynności związane z utrzymaniem magazynu
  • prowadzenie transportu wewnętrznego
  • kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu
  • zachowanie norm i standardów BHP

Od kandydata oczekujemy:

  • uprawnień na wózki jezdniowe
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • motywacji do podjęcia stabilnej pracy na pełen etat
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zaangażowania w realizację powierzonych zadań
  • odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • sprawności fizycznej

Osobie, która zajmie powyższe stanowisko oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowa o pracę na pełen etat
  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • oferujemy regularne wynagrodzenie
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Branża Papiernicza

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne