Netprofit Warzywa & Owoce Sp. z o.o.

Magazynier – Operator wózka widłowego

Od: Netprofit Warzywa & Owoce Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków (okolice), Tropiszów (pow. krakowski)

Nasza firma w branży owocowo-warzywnej jest od 2002 roku, stale się rozwijając i poszerzając ofertę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży spożywczej i bardzo dobrej znajomości rynku owoców i warzyw, oferujemy naszym klientom bezpieczny i najwyższej jakości produkt. Duża różnorodność asortymentu oraz dbałość o każdy szczegół działalności, stanowi trzon naszej firmy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • przygotowanie i wydanie towaru
  • wewnątrz magazynowe przemieszczenia towarów
  • dbałość o powierzony towar
  • praca z dokumentacją magazynową

Oczekiwania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • podstawy obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w branży spożywczej
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Oferujemy

  • stała pracę i stabilne zatrudnienie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.