Magazynier - operator wózka widłowego

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej SANPRO JOB SERVICE BPO Sp. z o.o. S.K. (wpis do KRAZ 2360) poszukuje dla jednego z Klientów osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy:

Kielce (ul. P. Ściegiennego)

Zakres obowiązków:

- obsługa wózka widłowego typu Linde H30 (dwu paletowy)

- ustawianie palet na magazynie

- przeładunki piwa i opakowań

- kompletowanie palet „miks” do wysyłki do Klienta

- ręcznie przygotowywanie towaru do wysyłki

- załadunek towaru na samochody

- prace porządkowe na magazynie

Oferujemy:

- wynagrodzenie 2800 zł brutto + dodatkowe bonusy

- umowa o pracę tymczasową

- rozpoczęcie pracy: od zaraz do końca sierpnia 2016

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

- aktualna książeczka sanepidowska

- uprawnienia na wózki widłowe

- mile widziane uprawnienia do wymiany butli gazowych

- doświadczenie na stanowisku magazyniera min. 1 rok

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka