Magazynier/Operator wózka widłowego

Negotrust Sp. z o.o.

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazynier/Operator wózka widłowego. Miejsce pracy Karvina lub Ostrawa.

Obowiązki:

Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek,
przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja zamówień, załadunek
towaru
Kontrolowanie przesyłek przychodzących, wewnątrz magazynowe
przemieszczanie towarów
Rozmieszczanie produktów i opakowań zgodnie z przyjętymi
zasadami
Wykonywanie czynności kontrolnych polegających na stałej
kontroli stanów magazynowych
Monitorowanie i zgłaszanie różnic w stanach wyrobów gotowych,
szkód i sytuacji potencjalnie niebezpiecznych
Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie

Wymagania

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Mile widziane doświadczenie w pracy na wózkach wysokiego
składowania,
Doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania,
Doświadczenie w pracy ze skanerami kodów kreskowych
Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
Wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe
Umiejętność pracy w zespole
Uczciwość i kultura osobista
Gotowość do pracy zmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00,
22:00-6:00)
Ważne badania psychotechniczne.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę przez czeską agencję pracy
Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Pracę w młodym, dynamicznym zespole
Perspektywy rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firma Negotrust oferuje szeroką paletę usług związanych z utrzymaniem ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 700PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Motoryzacja / Automotive