Magazynier - operator wózka widłowego

OTTO Work Force

Bielsko-Biała, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Firma OTTO Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.

Naszym klientem jest jedna z największych firm spożywczych dystrybuujących wyroby alkoholowe na rynku. W związku z rozwojem poszukujemy pracowników dla naszego Klienta na stanowisko:

Rejon: Bielsko-Biała, woj. śląskie

Nr ref. DM/OWWBB/06/2014/IP

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa wózka widłowego,
  • kontrola i transport wewnętrzny towarów w magazynie,
  • rozładunek i załadunek towarów,
  • kontrola jakościowa i ilościowa towarów.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • dobra organizacja pracy.

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.