Magazynier/operator wózka widłowego

OTTO Work Force

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

OTTO Polska jest jedną z wiodących firm wśród agencji zatrudnienia i firm doradztwa personalnego, w Polsce i za granicą. Aktualnie dla naszego klienta, dużej firmy logistycznej, zajmującej się dystrybucją maszyn magazynowych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier/Operator Wózka Widłowego.

Miejsce pracy:Bielany Wrocławskie
Nr ref.: MW/OWW/2015

Zakres obowiązków:
- obsługa wózka widłowego,
- bieżąca praca na magazynie,
- obsługa komputera i skanera,
- rozładunek i załadunek towarów,
- prace porządkowe.

Oferta:
- umowa o pracę z możliwością stałego zatrudnienia,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- praca od poniedziałku do piątku, w systemie jednozmianowym,

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe,
- doświadczenie w pracy na danym stanowisku,
- dyspozycyjność,
- własny transport,
- doświadczenie w obsłudze komputera i urządzeń biurowych.

Zainteresowane osoby prosimy o nasyłanie aktualnego CV

lub bezpośrednio:

Agencja Pracy OTTO
ul. Komandorska 53 R, Wrocław

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.