Magazynier/operator wózka widłowego w Belgii

Nobilum SHL Sp. z o.o.

80-126 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

- załadunek i rozładunek towaru,
- prace magazynowe,
- praca zmianowa, zmiany nocne, praca w weekendy.

Wymagania

- uprawnienia operatora wózków widłowych-elektryczne i spalinowe, idealnie dodatkowe kursy i szkolenia.
- język angielski, francuski lub flamandzki na poziomie komunikatywnym,
- minimum 2 lata doświadczenia na w/w stanowisku,
- znajomość obsługi wewnętrznego systemu informatycznego w zakresie funkcji wysyłkowych i ewidencji towaru,
- referencje z poprzednich miejsc pracy,
- zaświadczenie o niekaralności.

Prezentacja firmy

Na niemieckim rynku budowlanym Nobilum specjalizuje się w wykonyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Praca na produkcji