Magazynier - Operator wózka w Mikołowie od zaraz!

Akcja Job

Mikołów, śląskie

Miejsce pracy: Mikołów

GRUPA AKCJA JOB

LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778

dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce: Mikołów

-- Możliwość pracy w same weekendy----

Opis stanowiska:

• Rozdzielanie materiałów na odpowiednie obszary produkcji

• Załadunek i rozładunek samochodów

• Prace magazynowe

Wymagania:

• Doświadczenie na analogicznym stanowisku

• Uprawnienia do obsługi wózka widłowego ( UDT)

• Mile widziane uprawnienia na suwnice

Oferujemy:

• Umowa o pracę tymczasową, w pełnym wymiarze czasu pracy

• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym

• Wynagrodzenie miesięczne od 2900 do 3000 zł brutto + premia.

• Możliwa praca w weekendy

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając przycisk „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Grupę Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job), będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym. Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.

Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.akcjajob.pl w zakładce Polit. pryw. RODO 2018

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.