Magazynier/operator wózka- atrakcyjna stawka!

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do obsługi wózka widłowego w dużej firmie logistycznej, w Tarnowie Podgórnym. Nie zapewniamy transportu pracowniczego. Dobry dojazd min. z Ogrodów. Przed wysłaniem CV sprawdź możliwość dojazdu. Zatrudnienie przez Agencję KRAZ 1428.

Oferujemy:
-pracę w systemie zmianowym (14-22,22-6)
-stawkę godzinową 16.60 zl/h brutto i 18 zl/h brutto w godzinach nocnych
-umowa zlecenie na okres od 3 do 6 miesięcy, po tym czasie możliwość przejścia na umowę bezpośrednio do firmy
-pracę w firmie logistycznej w Tarnowie Podgórnym

Wymagania

Wymagania:
-uprawnienia na wózki widłowe
-doświadczenie jako operator wózka widłowego

Zachęcamy do wysyłania CV! Oferta wyłącznie dla osób z uprawnieniami na wózki widłowe.

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji