Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/4065

Obowiązki:

Przyjmowanie dostaw towaru; planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej; rozkładanie towaru; przygotowywanie zamówień; sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów; czynności związane z wysyłką towaru; załadunek zamówień; obsługa urządzeń magazynowych; sprawdzanie stanów magazynowych; inwentaryzacja magazynu; współpraca z innymi działami firmy; wspieranie pracy innych magazynierów.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa wózków widłowych. (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 4)
  • sprawność fizyczna
  • Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Zawód:

  • Magazynier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 4)

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : umiejętność obsługi regałów wysokiego składowania, doświadczenie w obsłudze programów magazynowych [Umiejętność 1] : gotowość do pracy ponadwymiarowej [Inne] : Doświadczenie pracy ogólne nie mniej niż 8 msc oraz znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego w stopniu komunikatywnym (żeby móc poruzumiewać się z innymi pracownikami zakładu) - certyfikat nie jest wymagany!

Miejsce pracy: Fabryczna 15B, 85-741 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 8

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: POLAND-WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego 46 85-794 Bydgoszcz w godz. 8:00-16:00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub dokumenty należy przesłać na adres e-mail: tetiana.veksler@poland-work.pl lub kontakt tel. 502327209 - p. Tetiana Veksler

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: WWW.POLAND-WORK.PL

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy