Magazynier Narzędziowiec - Gliwice

Work-Point

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta uznanej firmy w branży automotive, działającej już od kilkunastu lat na terenie KSSE w Gliwicach i prężnie rozwijającej się, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Magazynier Narzędziowiec - nr ref. MAGNN-GL-032015

rodzaj pracy: umowa o pracę od zaraz, praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

miejsca pracy : Gliwice – 1 etat

Opis stanowiska:

• Odpowiedzialność za przyjmowanie dostaw, wysyłkę towaru oraz kompletację zamówień.

• Obsługa programu magazynowego w zakresie wykonanych operacji magazynowych.

• Obsługa magazynu elektrycznego i narzędziowni.

• Przeprowadzanie inwentaryzacji okresowych zgodnie z procedurami.

• Dbałość o porządek na stanowisku pracy, powierzone mienie i bezpieczeństwo towaru w magazynie.

Wymagania

•    Wykształcenie min. średnie.
•    Znajomość branży elektrotechnicznej oraz pneumatycznej.
•    Uczciwość, sumienność, dyspozycyjność.
•    Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy.
•    Zdolności manualne.
•    Prawo jazdy kat. B.
•    Uprawnienia na obsługę wózków widłowych z bezpieczną wymianą butli LPG.
•    Uprawnienia na obsługę suwnic z poziomu „0”.

Znajomość materiałów i sprzętu w zakresie:

•    Elementów elektrycznych i pneumatycznych.
•    Instalacji elektrycznych.
•    Automatyki przemysłowej.

Oferujemy:

•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Pracodawcę (okres próbny 3 miesiące, z możliwością przedłużenia).
•    Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole w prężnie działającym przedsiębiorstwie na terenie KSSE w Gliwicach.
•    Możliwość rozwoju i podnoszenia sowich kwalifikacji oraz uczestnictwo w renomowanych projektach.
•    Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagradzania.
•    Pracę w systemie dwuzmianowym.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z zaznaczeniem numeru referencyjnego  MAGNN-GL-032015. Prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Certyfikat agencji zatrudnienia nr 5365

Prezentacja firmy

Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących pracy, doświadczenia zawodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Inne