Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Magazynier na produkcję. PRACA OD ZARAZ!

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: 92-104 Łódź

OPIS

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) szuka:

Magazynier na produkcję / Łódź ul. Stokowska

Praca dla mężczyzn w magazynie fabryki, która produkuję liście Nori.

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Praca na 2 zmiany poniedziałek-piątek (6-14; 14-22), BEZ NOCEK

• 4600 zł Brutto + do 500 zł premia

• Stabilne zatrudnienie

Obowiązki:

• Pakowanie gotowej produkcji

• Rozładunek/Załadunek transportu

• Przygotowanie produkcji do wysyłki

• Etykietowanie produkcji

Wymagania:

• Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Książeczka sanepid + orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

• Doświadczenie mile widziane

• NIE wymagamy uprawnień na wózki

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.