Magazynier/ Montażysta

Miejsce pracy: Mszczonów k.Warszawa, Rawa Mazowiecka

Zakres obowiązków:

  • Przyjęcie opon i felg do strefy montażowej zgodnie z dokumentacją
  • Montaż opon na felgi zgodnie ze zleceniem
  • Wyważenie kół
  • Przekazanie gotowego wyrobu na stan magazynowy

W przypadku braku zleceń montażowych do zadań Pracownika będzie należało:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe
  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie
  • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową
  • Informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie w montażu opon na felgi
  • Uprawnienia na wózki widłowe- mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań

Wybranej osobie zaproponujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Możliwość nabycia uprawnień na wózki widłowe
  • Przejrzysty system wynagradzania i premiowania

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.